niedziela, grudzień 05, 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

5-12.12.2021

5.12. Niedziela:                      II Niedziela Adwentu.

800       Przez wstawiennictwo NMP Niepokalanie Poczętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla członkiń Żywego Różańca, ich rodzin oraz opiekuna, Ks. Proboszcza.

930       Za ++ Henrykę, Witolda, Stanisława oraz ++ z rodzin Cybulskich, Kopciów, Polów i dusze czyśćcowe.

1100     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Bartłomieja, żony Katarzyny, syna Jana i córki Aleksandry.

1230     Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej z prośbą o powrót do zdrowia dla Marka Lambrych.

1700     Nieszpory niedzielne.

1730       Za ++ Marię i Czesława Jurjewicz oraz ++ z rodziny.

6.12 Poniedziałek:                 Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

645       Roraty: Za ++ Władysława Piecha, Teresę i Ferdynanda Ficek, Annę i Stefana Tyman, Zofię Komor, Stanisława Gajda, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

1730       I. Za + Krystynę Święs – od rodziny Sokołowskich.

II. Za + Krystynę Święs – od siostry Teresy Sitarz z rodziną.

7.12. Wtorek:                        Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.

645       Roraty: Za + Jana Markiewicza w 6 rocznicę śmierci – od dzieci i rodziny.

1730       Za ++ rodziców Franciszka i Małgorzatę w 6 rocznice śmierci.

8.12. Środa:                           Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

700       Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i Matki Bożej oraz zdrowie dla Marii z ok. kolejnej rocznicy urodzin.

930       Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Joanny z ok. urodzin.

1630     Dziękczynna z ok. 9 rocznicy urodzin Marcina Ciszewskiego z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.

1730     Do Miłosierdzia przez wstawiennictwo Matki Bożej z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji dla Andżelikii powrót do zdrowia.

9.12. Czwartek:                     Dzień powszedni.

645        Roraty: Za + Krystynę Święs – od Marka Motyka z rodziną.

1730     I. Za + męża i ojca Józefa Sobieszek w 10 rocznicę śmierci, ++ z rodziny i pokrewieństwa.

II. Za + żonę Natalię Borczyk.

10.12. Piątek:                        Dzień powszedni.

645       Roraty: Za + Władysława Serafin we wspomnienie urodzin.

1730      I. Za + Alinę Wypych we wspomnienie urodzin.

II. Za + Jana Wawryszuk w 30 dzień po śmierci.

11.12. Sobota:                       Dzień powszedni.

645        Roraty: Do Miłosierdzia Bożego za + męża Lucjana Włodarczyk w 18 rocznicę śmierci.

1730       Za ++ rodziców Gertrudę i Piotra, s. Irenę, Ireneuszę, szwagra Mateusza i sąsiadów.

12.12. Niedziela:                    III Niedziela Adwentu. Niedziela Gaudete – Radości.

800       Za + Adriana Rurarz w 7 rocznicę śmierci – od rodziców, siostry z rodziną, żony i syna.

930       Za + Eryka Skrobiś w 16 rocznicę śmierci.

1100     Za ++ rodziców Halinę i Stanisława, brata Jerzego, wszystkich ++ z pokrewieństwa z obu stron.

1230     Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla córki Alicji Gardziejewskiej z ok. 5 rocznicy urodzin.

1700     Nieszpory niedzielne.

1730       Za ++ Stefana Kałuża, rodziców, rodzeństwo, teściów, dziadków oraz pokrewieństwo.