PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

W JASTRZĘBIU-ZDROJU na Szóstce

KOLĘDA 2018/2019

PLAN  KOLĘDOWYCH  ODWIEDZIN  DUSZPASTERSKICH  2018/2019

Wszystkie kolędy (gdzie nie podano inaczej) idą od numerów  najwyższych do najniższych

Niedziela 2.12.2018r.  godz. 14.30

1. Ul. Marusarzówny 24 (od góry)

2. Ul. Marusarzówny 22 (od góry)

Sobota 8.12.2018r.  godz. 14.30

1. Ul. Marusarzówny 20 (od góry)

Niedziela 9.12.2018r.  godz. 14.30

1. Ul. Marusarzówny 12 (od góry)

2. Ul. Marusarzówny 10 (od góry)

Sobota 15.12.2018r.  godz. 14.30

1. Dom rodzinny 8 A i B + Ul. Marusarzówny 8 (od góry)

2. Ul. Marusarzówny 6 (od góry)

Niedziela 16.12.2018r.  godz. 14.30

1. Ul. Marusarzówny 4 (od góry)

2. Ul. Marusarzówny 2 (od góry)

Czwartek 27.12.2018r. godz. 16.00

1. Ul. Marusarzówny 2A (od góry)

2. Ul. Marusarzówny 4A (od góry)

3. Ul. Marusarzówny 6A (od góry)

Piątek 28.12.2018r. godz. 16.00

1. Ul. Marusarzówny 1 (od góry)

2. Ul. Marusarzówny 3 (od góry)

Sobota 29.12.2018r.  godz. 16.00

1. Ul. Marusarzówny 5 (od góry)

2. Ul. Marusarzówny 7 (od góry)

Niedziela 30.12.2018r. godz. 14.30

1. Ul. Marusarzówny 9 (od góry)

2. Ul. Marusarzówny 11 (od góry)

Środa 2.01.2019 r. godz. 16.00

1. Ul. Marusarzówny 13 (od góry)

2.Ul. Marusarzówny 15 (od góry)

3. Ul. Marusarzówny 17 (od góry)

Czwartek 3.01.2019r.  godz. 16.00

1. Ul. Marusarzówny 19

2. Ul. Marusarzówny 21

3. Ul. Marusarzówny 23

Piątek 4.01.2019r. godz. 16.00

1. Al. Jana Pawła II 15 C,B,A,

2. Al. Jana Pawła II 15 F,E,D

Sobota 5.01.2019r. godz. 14.30

1. Ul. Czecha (strona lewa)

2. Ul. Czecha (strona prawa)

3. Ul. Czecha (od ul. Jagiełły do p. Szmuk) + szkoła

Poniedziałek  7.01.2019r. godz. 16.00

1. Ul. Marusarzówny 29,27,25

2. Ul. Marusarzówny 35,33,31

3. Ul. Marusarzówny 41,39,37

Wtorek 8.01.2019r. godz. 16.00

1. Ul. Stokrotek

2. Al. Jana Pawła II 10,16 B,14 C (domki jednorodzinne) +Al. Jana Pawła II – wieżowiec (od środka do dołu)

3. Al. Jana Pawła II 17,1 (domki jednorodzinne) + Al. Jana Pawła II – wieżowiec (od środka do góry)

Środa 9.01.2019r.  godz. 16.00

1. Cieszyńska (od najwyższego numeru) i Ul. Irysów

2. Ul. Astrów (od numeru najniższego do Nr 11)

3. Ul. Astrów (od numeru najwyższego do Nr 12)

Czwartek 10.01.2019r.  godz. 16.00

1.Ul. Bratków

2. Kazimierza Jagiellończyka (nieparzyste1-11) i Ul. Królowej Jadwigi i Ul. Stefana Batorego,

3. Kazimierza Jagiellończyka (parzyste 2-12) i Ul. Władysława Łokietka

Piątek 11.01.2019r.  godz. 16.00

1. Ul. Goździków (od numeru najniższego do Nr 14A)

2. Ul. Goździków (od numeru najwyższego do Nr 15)

3. Ul. Kusocińskiego 43,41,39,37

Sobota 12.01.2019r.  godz. 14.30

1. Ul. Krokusów

2. Narcyzów

3. Ul. Sobieskiego i Ul. Kusocińskiego (domki szeregowe 49-67B)

Niedziela 13.01.2019r.  godz. 14.30

1. Ul. Kusocińskiego 35,33,31,29

2. Ul. Kusocińskiego 27,25,23,21

3. Ul. Kusocińskiego 19,17,15,13

Poniedziałek 14.01.2019r.  godz. 16.00

1. Ul. Kusocińskiego 11,9,7,5

2. Ul. Kusocińskiego 60,58,56,54

3. Ul. Kusocińskiego 52,50,48,46

Wtorek 15.01.2019r.  godz. 16.00

1. Ul. Kusocińskiego 44,42,40,38

2. Ul. Kusocińskiego 36,34,32,30

3. Ul. Kusocińskiego 28,26,24,22

Środa 16.01.2019r.  godz. 16.00

1. Ul. Kusocińskiego 20,18,16,14

2. Ul. Kusocińskiego 12,10,8

3. Ul. Kusocińskiego 6,4,2

Sobota 19.01.2019r.  godz. 14.30

1. Kolęda dodatkowa  (dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie –– można ją zgłosić w kancelarii parafialnej lub zakrystii).

Niedziela 20.01.2019r. godz. 14.30

1. Kolęda dodatkowa  (dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie –– można ją zgłosić w kancelarii parafialnej lub zakrystii).