czwartek, kwiecień 25, 2024

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA-21 KWIETNIA 2024r.

• Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na remont krypty katedry.
  • Zapraszamy dziś o 17.00 na nieszpory niedzielne.
  • Dziś przypada niedziela Dobrego Pasterza. W tym tygodniu przypadają również Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i z całej archidiecezji.
  • Od poniedziałku do soboty od 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  • We wtorek o 19 zapraszamy do Sali Ducha Świętego na spotkanie Impulsów biblijnych.
  • W czwartek o 18.45 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  • Dziękujemy za wszelką pomoc i ofiary złożone w minionym tygodniu na remonty i inwestycje w naszym kościele.
  • W niedzielę za tydzień kolekta będzie przeznaczona na remont i inwestycje w naszej parafii. Po Mszach św. Siostry Uczennice Krzyża Świętego (z których dwie pochodzą z naszej parafii) będą zbierały ofiary na budowę domu rekolekcyjnego Centrum Formacji Rodziny.
  • Polecamy wszystkim nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci i młodzieży oraz „Gościa Niedzielnego. Historia” poświęconego Maryi w cenie 12 zł. . Wszystkie są wyłożone na stoliku obok obrazu MB Częstochowskiej.
  • Rozpoczęły się zapisy do Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego. Rekrutacja trwa do 31 sierpnia. Wszystkich prosimy o modlitwę o nowe powołania do służby Bożej. Szczegółowe informacje i zasady przyjęcia są na stronie seminarium.
  • Jeśli chcesz otrzymywać - dla siebie albo dla swojej wspólnoty - informacje duszpasterskie dot. różnych eventów, wydarzeń, rekolekcji, dni skupienia i innych propozycji, które promuje archidiecezja katowicka, zapisz się na newsletter. Link do zapisów: https://forms.gle/ubWVjEfxs4hAu6MA7